Pięć darmowych szablonów CV, które pomogą Ci zdobyć pracę

Jeśli chodzi o staranie się o pracę, chcesz wypaść jak najlepiej.

Nie ma sensu poświęcać czasu i wysiłku, aby ubiegać się o pracę, jeśli złożysz kiepskie CV. Będziesz ledwo z brany pod uwagę, a gdy istnieje wiele wykwalifikowanych kandydatów, konkurencja może być trudna.

Musisz wyróżnić się na obecnym zatłoczonym rynku pracy, a sposobem na to jest dobre, dobrze zaprezentowane CV.

Z tak wieloma darmowymi szablonami CV, naprawdę nie ma wymówki. Zebraliśmy najlepsze z nich poniżej!

Przejrzyste CV po angielsku

angielskie-cv-do-pobrania

Ten szablon CV jest czysty, dopracowany, a co ważniejsze, daje miejsce na więcej szczegółów. Możesz bawić się czcionką i kolorystyką, aby wyróżnić się bardziej. Szablony te są poręczne, ponieważ można je szybko edytować online, a następnie pobrać w formacie PDF.

Zwięzłe CV po angielsku

Ten szablon jest dość podobny do przejrzystego CV, ale kreatywnie wykorzystuje przestrzeń na stronie z kolumnami. Jeśli chcesz być czysty i zwięzły, to jest to szablon dla Ciebie. Nie spiesz się i przejrzyj opcje Dokumentów Google, a na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie

Jasny wzór CV po angielsku

Ten szablon jest jasny, odważny i przyciągający wzrok i na pewno zatrzyma rekrutera na wystarczającą chwilę by Cie lepiej poznać.

Kolorowy wzór CV po angielsku

cv-po-angielsku-pobierz

Szablon Kolorowy w Microsoft Word używa odważnych kolorów, aby przyciągnąć wzrok. Ten czysty układ ułatwia dodanie większej ilości szczegółów bez uszczerbku dla schludności.

Wyjątkowe CV po angielsku

Z rzucającym się kolorem nagłówka, Twoje CV na pewno nie pozostanie nie zauważone. Do odważnych świat należy.

Szczęśliwego polowania na pracę!